Instagram Facebook
zatvoriť
Žiadosť o nezáväznú ponuku
zatvoriť

O nás

BIOLIFE spol. s r.o. bola založená v marci 1993. Svoj základ postavila na predaji poľnohospodárskej techniky s kompletným záručným a pozáručným servisom. Súčasťou kvalitne fungujúceho celku je sklad a predaj náhradných dielov.

Hodnoty spoločnosti BIOLIFE sú pomenované v logu firmy v znení: „Pomoc poľnohospodárom.“ To je idea podľa, ktorej funguje celá spoločnosť, poskytovať kvalitné služby a tak pomáhať poľnohospodárovi v každodennej práci na poli, v sade, či v maštali.

Pohľadom do minulosti, na prvé kroky spoločnosti BIOLIFE rád spomína majiteľ Ing. Tibor Szabo. Tak ako každá začínajúca firma, aj my sme začínali v prenajatých stiesnených priestoroch, ktoré sa rozvojom a stratégiou firmy z roka na rok neustále rozširovali. V roku 2000 firma zakúpila nový areál, ktorý do konca roku 2002 dobudovala na moderné stredisko tak, aby mohla poskytovať čo najkvalitnejšie služby pre svojich zákazníkov. Vybudovali sa nové servisné dielne, nové skladové priestory pre náhradné diely s predajňou, hala na uskladnenie strojov a v neposlednom rade sociálno - administratívna budova so školiacimi priestormi.

Pôsobenie na trhu vyše 20 rokov dáva spoločnosti BIOLIFE vysoký kredit kvality a spoľahlivosti. Dôkazom toho sú verní zákazníci a partneri, spolupracujúci so spoločnosťou už dlhé roky. Neustále však prichádzajú aj ďalší noví klienti, čo znamená, že firma veľmi pružne reaguje na aktuálne trendy a novinky v poľnohospodárstve a preto ponúka moderné stroje a zariadenia tej najvyššej kvality. U nás ma zákazník bohatý výber poľnohospodárskej techniky a služieb, spojený s odborným poradenstvom a servisom.

Finančná situácia v slovenskom poľnohospodárstve je u niektorých farmárov menej priaznivá, preto je potrebné často krát hľadať spôsoby financovania presne podľa možností a potrieb klienta. Ponúkame rôzne druhy financovania s výhodnými podmienkami, pri minimálnych akontáciách a variabilnou dobou splácania.

Kvalitné portfólio produktov a služieb, ktoré spoločnosť BIOLIFE ponúka, nás stavia do pozície spoľahlivého a silného partnera pre váš podnik, či farmu. Odborne vyškolený a vybavený servis, vždy rýchlo reaguje na vyskytnutý problém na vašom stroji, či zariadení. Vysokú úroveň zabezpečenia tovaru a služieb dlhé roky vykazuje sklad náhradných dielov, olejov a mazív. „Non Stop“ službu, oceníte hlavne v sezóne.

Celú ponuku produktov,služieb ich popis , ale i kontakty nájdete na našej webovej stránke www.biolife.sk, alebo použitú techniku na nami zaregistrovanej stránke www.agrobazar.sk Spokojnosť zákazníka, je u nás na prvom mieste, preto sa snažíme, vždy ponúknuť to najlepšie a najvýhodnejšie. Tešíme sa na ďalšiu, ale i novú spoluprácu.